Grodblogg

Nedan finner du inlägg om allt möjligt omkring dykning, kronologiskt ordnade. För de som har access kan man lägga till nya inlägg via en rubrik under "klubbdokument", nytt blogginlägg. I menyn till höger finns klubbens samlade arkiv av dokument, i princip alla styrelseprotokoll, årsmötesprotokoll, medlemlistor, etc. Mycke av materialet kan bara ses om man är medlem och inloggad på sidan. 

Årsmöte 2020

  • Saturday, 07 March 2020 21:31

L1000257 2

Årsmötet avklarat. 2019 ligger nu i arkivet för minnen. Härlig dag på Ålands hav hade vi med både fint väder o kul stämning. Bland annat beslutades att styrelsen till nästa årsmöte ska tar fram en plan för vad vi vill göra för att fira av klubbens 50 års dag. Det ska bli kul ! Till 2020 års styrelsen valdes Håkan Wiking som ny ledamot och jag återvaldes (André). Johan fick ånyo förtroende som ordförande och Lars Åke har ett år kvar på sin post. ?